Бідні, бідні клієнти. Наш брат, перукар, заплутав усіх вкрай. Дотренделись, що самі перестали розуміти свої ж власні викрутаси. Омбре, сомбре, балаяж, шатуш… Піди розберися… Змішалися коні-люди, мелірування-брондування. Занадто дешевий інтернет – занадто багато інформації. Хоч би оператори в 372 рази підняли ціни на 3G.
А ось і Топ 4 найпопулярніших запитання:
А можна побіліше? А то щось я темна!
А можна частіше? А можна густіше?
Мені тільки без жовтизни. Попіл теж не треба. Я не хочу холодний відтінок. Мені який-небудь теплий відтінок, без жовтого, з рожевинкою, ну, такий… медовий. Що тут незрозумілого?
А можна ближче до коріння? А то в мене через тиждень відросте?
Варіант відповіді: НАТО вже розробляє таблетки: випив і волосся смугасте, до того ж від мізків. Отже.
Мелірування – це не колір. Це техніка фарбування, коли частина волосся (найчастіше методом штопання) забарвлюється. Колір надається тонуванням. Пасма можуть бути тонкі, товсті, часті, рідкісні. Але, відстань від шкіри до початку пасма буде завжди. Можна дуже близько, але від мізків – тільки НАТОвські таблетки.
Тон освітленим пасмам можна надати, практично, будь-який. Мелірування не робиться на дуже коротке волосся. Не рекомендується змінювати малюнок пасом кожен прихід. Якщо рівень «світлості» влаштовує вашу «світлість», то можна робити прикореневе мелірування, щоб не травмувати волосся. Це фарбування поза модою. Не вірте, коли пишуть, що мелірування вийшло з моди. Вийшли з моди смужки-рейки на волоссі. Меліруванням можна домогтися різних, модних ефектів. Все. Вперед. Меліруємося всі))))